نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار گرافیک وب سایت

گرافیست وب

طراحی گرافیک سایت شرکتی سایت کییل

طراحی گرافیک سایت شرکتی سایت کییل مطلب ویژه

(2 رای‌ها)

اطلاعات تکميلي

  • نرم افزار طراحی: فتوشاپ
  • مدت زمان طراحی: 3 روز کاری
  • تاریخ تحویل سفارش: 1394
  • مدیریت محتوا: جوملا فارسی
  • صفحات طراحی شده: صفحه نخست - صفحه مجموعه ها - صفحه مطالب
  • افزونه های استفاده شده: کامپوننت K2 - کامپوننت جستجوی پیشفرته k2 - اسلایدر - پروفایل ساز - k2 store - ماژول تماس با ما

باز هم نمونه کاری تیره روشن , که به زیبایی عناصر آن کنار یکدیگر قرار گرفته اند . در این طرح همانطور که مشاهده میکنید ,المانهای مهم سایت به درستی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند . تیرگی عناصر اولیه سایت و تلفیق آن با رنگ پرشور قرمز , ترکیبی زیبا و چشم نواز درست کرده است . 

این طرح برای وب سایتی با موضوع خدمات وبمستران ( ارائه قالب و اسکریپت و مقاله ) طراحی شده است و همانند اکثر نمونه کارهای استودیو محسن , صرفا گرافیست این کار ما بوده ایم و کد نویسی این طرح توسط شخص دیگری انجام شده است.

این طرح به درخواست کارفرما , بسیار شلوغ طراحی شده است . هر چند کارفرما بسیار تاکید بر این داشتند که بایستی سایت را شلوغ تر از این طراحی میکردیم! اما بنا بر اصل قوانین رابط کاربری وب سایت ها , برای جلوگیری از سردرگمی بیش از حد کاربران کمی از تشدید شلوغ بودن این طرح را خودمان کم کرده ایم تا زیاد سردرگم کننده نباشد . ( البته برای متقاعد کردن کارفرما خیلی تلاش کردیم ولی باز طرح از دید خود من کمی شلوغ است و کاربر را سردرگم میکند , بهتر بود کمی خلوت تر طراحی میشد که کارفرما اجازه ندادند ).

طراحی این طرح مربوط به سال 94 است و همانطور که در نمونه کارهای پیشین ذکر شده است , این طرح خالی از ایراد نیست و میتوان ایرادهای فراوانی را به آن گرفت! اما از آنجاییکه جزء روند کاری و پیشرفت بنده بوده است, در سایت قرار گرفته است تا شما هم به سیر صعودی طراحی ها و ایده ها از ابتدای فعالیت تخصصی بنده (از سال 1390) تا به امروز آشنا شوید .

این طرح شامل صفحات زیادی در طراحی سایت بوده است اما به دلیل گذر زمان متاسفانه فقط صفحه نخست این طرح در دسترسم بود .

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

1 نظر

  • پیوند نظر محسن محمدs سه شنبه, 23 مهر 1398 ساعت 14:55 ارسال شده توسط محسن محمدs

    طراحی این طرح مربوط به سال 94 است و همانطور که در نمونه کارهای پیشین ذکر شده است , این طرح خالی از ایراد نیست و میتوان ایرادهای فراوانی را به آن گرفت! اما از آنجاییکه جزء روند کاری و پیشرفت بنده بوده است, در سایت قرار گرفته است تا شما هم به سیر صعودی طراحی ها و ایده ها از ابتدای فعالیت تخصصی بنده (از سال 1390) تا به امروز آشنا شوید .

محسن محمد

محسن محمد

از سال 1390 فعالیت خود را بصورت یک طراح رابط کاربری حرفه ای آغاز کردم و در شرکت ها و گروه های مختلف طراحی وب سایت تجربه های فراوان را در رابطه با گرافیک وب سایت و تجربه کاربری بدست آوردم. بیشتر بخوانید...

معتقدیم مهمترین عنصری که کاربر را در دید اول جذب وب سایت میکند , گرافیک و نحوه ارتباطی است که رابط کاربری وب سایت با او برقرار کرده است!
گرافیک جذاب و رابط کاربری قوی میتواند یک تجربه کاربری دلنشین و به یاد ماندنی را برای کاربر ایجاد کند
این قاعده یکی از شاخص ها و دلایل اصلی  بازگشت مجدد کاربر به وب سایت است

محسن محمد

اگر تا به امروز محتوا و امکانات وب سایتتان نسبت به رابط کاربیتان اهمیت بیشتری برایتان داشته است! و تا به امروز درصدد بهبود گرافیک و رابط کاربری وب سایتتان نبوده اید! بدانید نیمی از کاربران و مشتریانتان را از دست داده اید! و احتمال از دست دادن ترافیک بیشتری را نیز دارید
گرافیک و رابط کاربری قوی جزء مهمترین عناصر جذب کاربر در طراحی سایت است. این مورد را دست کم نگیرید و برای بهبود رابط کاربری وب سایتتان همین امروز اقدام کنید.

محسن محمد