نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار گرافیک وب سایت

گرافیست وب

طراحی گرافیک سایت پارسیونیک نسخه 2

طراحی گرافیک سایت شرکتی پارسیونیک نسخه 2 مطلب ویژه

(1 رای)

اطلاعات تکميلي

  • سفارش دهنده: علی نصیری کندآبادی
  • نرم افزار طراحی: فتوشاپ
  • مدت زمان طراحی: 1 روز کاری
  • تاریخ تحویل سفارش: 1390
  • مدیریت محتوا: جوملا فارسی
  • صفحات طراحی شده: صفحه نخست
  • هزینه دریافت شده: 70.000 تومان

نسخه دوم طراحی شده وب سایت شرکتی پارسیونیک , نمونه کار دیگری است از استودیو محسن که در زیر تصویر صفحه نخست آن بصورت کامل قرار داده شده است . این نمونه کار جزء طرح های اولیه طراحی شده من است که در سال 1390 طراحی کرده ام. و همانطور که در توضیحات نسخه 1 این طرح گفته ام , خیلی از طرح هایی که در آن سال های ابتدای طراحی شده است , متاسفانه دیگر در دسترس نیست و بنده هم به همین چند طرح باقی مانده برای ارائه نمونه کار کفایت میکنم .

طرح های اولیه بنده خالی از ایراد نیست و میتوان ایرادهای فراوانی را به آنها گرفت! اما از آنجاییکه جزء روند کاری و پیشرفت بنده بوده اند , در سایتم قرار داده ام تا شما هم به سیر صعودی طراحی ها و ایده ها از ابتیدا فعالیت تخصصیم (سال 1390) تا به امروز آشنا شوید .

در بخش فوق , میتوانید تصاویر مربوط به این طرح را مشاهده کنید.

لازم به ذکر است استودیو محسن , صرفا گرافیست این طرح بوده است و کد نویسی و طراحی سایت این شرکت را انجام نداده است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

محسن محمد

محسن محمد

از سال 1390 فعالیت خود را بصورت یک طراح رابط کاربری حرفه ای آغاز کردم و در شرکت ها و گروه های مختلف طراحی وب سایت تجربه های فراوان را در رابطه با گرافیک وب سایت و تجربه کاربری بدست آوردم. بیشتر بخوانید...

معتقدیم مهمترین عنصری که کاربر را در دید اول جذب وب سایت میکند , گرافیک و نحوه ارتباطی است که رابط کاربری وب سایت با او برقرار کرده است!
گرافیک جذاب و رابط کاربری قوی میتواند یک تجربه کاربری دلنشین و به یاد ماندنی را برای کاربر ایجاد کند
این قاعده یکی از شاخص ها و دلایل اصلی  بازگشت مجدد کاربر به وب سایت است

محسن محمد

اگر تا به امروز محتوا و امکانات وب سایتتان نسبت به رابط کاربیتان اهمیت بیشتری برایتان داشته است! و تا به امروز درصدد بهبود گرافیک و رابط کاربری وب سایتتان نبوده اید! بدانید نیمی از کاربران و مشتریانتان را از دست داده اید! و احتمال از دست دادن ترافیک بیشتری را نیز دارید
گرافیک و رابط کاربری قوی جزء مهمترین عناصر جذب کاربر در طراحی سایت است. این مورد را دست کم نگیرید و برای بهبود رابط کاربری وب سایتتان همین امروز اقدام کنید.

محسن محمد