نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار گرافیک وب سایت

گرافیست وب

طراحی گرافیک سایت پورتال اینترنتی

طراحی گرافیک پورتال اینترنتی رسانه جوان مطلب ویژه

(1 رای)

اطلاعات تکميلي

  • سفارش دهنده: مرتضی خاقانی
  • نرم افزار طراحی: فتوشاپ
  • مدت زمان طراحی: 5 روز کاری
  • تاریخ تحویل سفارش: 1393
  • مدیریت محتوا: جوملا فارسی
  • صفحات طراحی شده: صفحه نخست - رده استخدامی - رده موسیقی - رده شبکه اجتماعی - پروفایل
  • افزونه های استفاده شده: کامپوننت easydiscuss - کامپوننت ایزی سوشیال - پروفایل ساز حرفه ای - کامپوننت k2 - ماژول نیوو اسلایدر

نمونه کار پورتال اینترنتی رسانه جوان در 5 بخش بسیار قدرتمند با نام های : شبکه اجتماعی , سامانه استخدام , طراحی سایت , موسیقی و مجله اینترنتی طراحی شده است این طرح نمونه کاری است  از طرح هایی که در سال 93 انجام داده ام و باز هم متاسفانه از این سال نمونه کار زیادی در دسترسم نیست و تعداد محدودی از آنها در دسترس هستند .

این طرح با یک طراحی پایه در تمام بخش ها انجام شده است اما دارای قالب بندی بسیار متفاوت نسبت به یکدیگر هستند که همین امر باعث افزایش تعداد خطوط نوشته شده میشود . هر چند این گونه از طراحی سایت را خودم نمیپسندم , اما کارفرمادر آن سال ها اینگونه تمایل داشته اند و بنده هم طبق خواسته آنها رابط کاربریشان را طراحی کرده ام.

بخش هایی که از کل پورتا در دسترس هستند , فقط دو بخش اصلی و دو زیر صفحه میباشند که در ادامه همین صفحه میتوانید آنهارا بررسی کنید .

همانطور که در نمونه کار های دیگرم نیز گفته ام , طرح هایی که در گذشته طراحی کرده ام, خالی از ایراد نیست و میتوان ایراداتی بر آنها گرفت . اما از آنجاییکه بخشی از دوره کاری بنده بوده اند , تمایل داشتم از ابتدای کار هر آنچه در دسترسم قرار داشته است را در استودیو محسن قرار دهم .

برای مشاهده تصاویر این طرح به بخش گالری عکس در بایلا همین صفحه مراجعه نمائید

لازم به ذکر است استودیو محسن , صرفا گرافیست این طرح بوده است و کد نویسی و طراحی سایت این شرکت را انجام نداده است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

محسن محمد

محسن محمد

از سال 1390 فعالیت خود را بصورت یک طراح رابط کاربری حرفه ای آغاز کردم و در شرکت ها و گروه های مختلف طراحی وب سایت تجربه های فراوان را در رابطه با گرافیک وب سایت و تجربه کاربری بدست آوردم. بیشتر بخوانید...

معتقدیم مهمترین عنصری که کاربر را در دید اول جذب وب سایت میکند , گرافیک و نحوه ارتباطی است که رابط کاربری وب سایت با او برقرار کرده است!
گرافیک جذاب و رابط کاربری قوی میتواند یک تجربه کاربری دلنشین و به یاد ماندنی را برای کاربر ایجاد کند
این قاعده یکی از شاخص ها و دلایل اصلی  بازگشت مجدد کاربر به وب سایت است

محسن محمد

اگر تا به امروز محتوا و امکانات وب سایتتان نسبت به رابط کاربیتان اهمیت بیشتری برایتان داشته است! و تا به امروز درصدد بهبود گرافیک و رابط کاربری وب سایتتان نبوده اید! بدانید نیمی از کاربران و مشتریانتان را از دست داده اید! و احتمال از دست دادن ترافیک بیشتری را نیز دارید
گرافیک و رابط کاربری قوی جزء مهمترین عناصر جذب کاربر در طراحی سایت است. این مورد را دست کم نگیرید و برای بهبود رابط کاربری وب سایتتان همین امروز اقدام کنید.

محسن محمد