نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار گرافیک وب سایت

گرافیست وب

طراحی گرافیک سایت فروش فایل

نمونه کار طراحی گرافیک سایت فروش فایل و مقاله برگچین

گالری عکس

View the embedded image gallery online at:
http://www.mohssen.ir/portfolios/bargchin#sigProId6edb7d4b06
(2 رای‌ها)

اطلاعات تکميلي

  • سفارش دهنده: پروژه شخصی
  • نرم افزار طراحی: فتوشاپ
  • مدت زمان طراحی: 10 روز کاری
  • تاریخ تحویل سفارش: 1398
  • مدیریت محتوا: جوملا
  • کد نویس این طرح: محسن محمد
  • آدرس وب سایت: http://www.bargchin.ir

رنگ بندی مورد علاقه من در این چند طراحی گذشته , رنگ بندی تیره روشنی است که هم اکنون به عنوان یک نمونه کار طراحی گرافیک وب سایت فروش فایل میبینید.

از نظر بصری این رنگ بندی بسیار چشم نواز و روان است به گونه ای که کاربر را خسته نمیکند و با گرافیکی که در پس زمینه خود دارد ظاهری جذابتر در دید کاربر ایجاد میکند . این گونه رنگ بندی ها باعث ایجاد یک تجربه کاربری بسیار مناسب در ذهن کاربر میشود به گونه ای که وب سایت در یاد و خاطره کاربری خواهد ماند . هر چند نمیتوان کلی نظر داد اما بیشترین تاثیر را بر روی کاربر خواهد داشت .

این وب سایت یک پروژه شخصی است که در اولین زمان آن را کد نویسی خواهم کرد و بر بستر اینترنت راه اندازی خواهد شد . نام این پروژه برگچین است و در زمینه فروش فایل فعالیت خواهد کرد . در زیر به برخی از مشخصات ظاهری این طرح خواهم پرداخت.

مشخصات ظاهری

شاخصترین بخش این طراحی , نمایش منو این سایت است . منویی کاملا متفاوت با کلی امکانات که همانند یک سکوی پرتاب عمل میکند و کاربر را به تمام نقاط سایت متصل میسازد . در طراحی این منو سعی شده است که بخش پروفایل کاربری نیز در نظر گرفته شود و کاربر تنها با یک کلیک علاوه بر پروفایل خود به منوها و جستجو سایت نیز دسترسی داشته باشد . پیشنهاد میکنم برای درک بهتر این موضوع تصاویر موجود در گالری عکس فوق را مشاهده کنید.

نمایش زیر دسته ها و مجموعه ها در صفحات مرتبط به گونه ای است که کاربر پس از ورود به مجموعه ای ابتدا با زیر دسته های آن صفحه آشنا میشود و میتواند در سایت گردش بیشتری داشته باشد . 

در هر صفحه یک تصویر به عنوان بکگراند کل در هدر سایت تهیه شده است که از طریق مدیریت سایت میتوان آنرا تغییر داد.

صفحه نخست بسیار ساده و کارآمد در نظر گرفته شده است تا کاربر با دو بخش : منو ها و جستجو فایل ها به مقصود خود برسد . این کار علاوه بر راحتی و دسترسی ساده به بخشهای مختلف سایت , باعث بهبود تجربه کاربری سایت نیز میشود و کاربر را در سایت سردرگم نمیکند . 

این طرح گرافیکی دارای شاخص های مثبت زیادی در طراحی سایت است که در حال حاضر قصد توضیح آنها را نداریم و تا به اینجا به همین چند مورد بسنده میکنیم .

طراحی سایت

انتقاد شما

همانطور که در نمونه کارهای دیگرم به عنوان یک گرافیست وب ذکر کرده ام , هیچ طرحی بدون اشکال و ایراد نیست و من خوشحال میشوم که نسبت به نمونه کارهایم انتقاد کنید و آنرا با من از طریق دیدگاه همین صفحه در میان بگذارید . 

منتظر نظر و دیدگاه شما هستم 

 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

محسن محمد

محسن محمد

از سال 1390 فعالیت خود را بصورت یک طراح رابط کاربری حرفه ای آغاز کردم و در شرکت ها و گروه های مختلف طراحی وب سایت تجربه های فراوان را در رابطه با گرافیک وب سایت و تجربه کاربری بدست آوردم. بیشتر بخوانید...

معتقدیم مهمترین عنصری که کاربر را در دید اول جذب وب سایت میکند , گرافیک و نحوه ارتباطی است که رابط کاربری وب سایت با او برقرار کرده است!
گرافیک جذاب و رابط کاربری قوی میتواند یک تجربه کاربری دلنشین و به یاد ماندنی را برای کاربر ایجاد کند
این قاعده یکی از شاخص ها و دلایل اصلی  بازگشت مجدد کاربر به وب سایت است

محسن محمد

اگر تا به امروز محتوا و امکانات وب سایتتان نسبت به رابط کاربیتان اهمیت بیشتری برایتان داشته است! و تا به امروز درصدد بهبود گرافیک و رابط کاربری وب سایتتان نبوده اید! بدانید نیمی از کاربران و مشتریانتان را از دست داده اید! و احتمال از دست دادن ترافیک بیشتری را نیز دارید
گرافیک و رابط کاربری قوی جزء مهمترین عناصر جذب کاربر در طراحی سایت است. این مورد را دست کم نگیرید و برای بهبود رابط کاربری وب سایتتان همین امروز اقدام کنید.

محسن محمد