نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار گرافیک وب سایت

گرافیست وب

طراحی گرافیک وب سایت مجله اینترنتی تفریحی مگین

طراحی گرافیک وب سایت مجله اینترنتی تفریحی مگین

گالری عکس

View the embedded image gallery online at:
http://www.mohssen.ir/portfolios/magin#sigProId24811ac02a
(1 رای)

اطلاعات تکميلي

  • سفارش دهنده: سعید افشاری
  • نرم افزار طراحی: فتوشاپ
  • مدت زمان طراحی: 1 روز کاری
  • تاریخ تحویل سفارش: 1395
  • مدیریت محتوا: جوملا
  • صفحات طراحی شده: نخست
  • افزونه های استفاده شده: کامپوننت k2 , اسلایدر k2 , کامپوننت Feed Gator , ماژول نمایش مطالب , منو ساز جوملا
  • هزینه دریافت شده: 250.000 تومان

نخست لازم است یادآور شویم که همراه طرح گرافیکی که در اختیار شما قرار میدهیم , افزونه ها , فایل های CSS و فایل های Java Script که در طرح گرافیکی در نظر گرفته شده است را در اختیارتان قرار میدهیم .

بدین ترتیب در زمان کد نویسی طرح گرافیکی براحتی میتوانید وب سایتی همانند طرح طراحی شده کد نویسی کنید . 

مشخصات ظاهری

در این طرح 14 موقعیت مختلف برای افزونه ها و ماژول ها در نظر گرفته شده است که هر کدام میتوانند علاوه بر نمایش یک مجموعه مطلب خاص , مطالب دیگری را پوشش دهند . به عبارت دیگر یک ماژول در یک موقعیت میتوانند مطالب مجموعه اخبار را نمایش دهد و هم میتواند در یک موقعیت دیگر مطالب مجموعه تفریحی را نمایش دهد . این خاصیت به مدیر اجازه میدهد که چگالی مطالب را در صفحات مختلف افزایش دهد و مطالب زیادتری را به کاربر نمایش دهد .

خلاقیتی که در برخی از طرح های استودیو طراحی سایت محسن میبینید , نمایش مسیر سایت یا همان breadcrumbs در اشکال و مکان های مختلف سایت است. در این طرح مسیر سایت در بالاترین نقطه سایت در نظر گرفته شده است تا علاوه بر دسترسی سریعتر به مسیر فعلی , نمای جذابتر و زیباتری را به کاربر نشان دهد .

نمایش منو اصلی سایت که شامل مجموعه های مطالب میباشند بصورت ثابت در سمت چپ صفحه در نظر گرفته شده است تا دسترسی به این بخش را در تمام نقاط سایت برای کاربر محیا سازد.

در نظر گرفتن محل های تبلیغاتی از ویژگی های خاص این طرح میباشد.

علاوه بر موارد نام برده شده فوق , مشخصات ظاهری دیگری نیز وجود دارد که در این مطلب به دلیل طولانی شدن محتوا به آن اشاره نخواهیم کرد

این طرح گرافیکی با نام مگین طراحی شده است و به عنوان یک نمونه کار حرفه ای در استودیو محسن منتشر شده است.

انتقاد شما

همانطور که در نمونه کارهای دیگرم ذکر کرده ام , هیچ طرحی بدون اشکال و ایراد نیست و من خوشحال میشوم که نسبت به نمونه کارهایم انتقاد کنید و آنرا با من از طریق همین دیدگاه در میان بگذارید . 

منتظر نظر و دیدگاه شما هستم 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

محسن محمد

محسن محمد

از سال 1390 فعالیت خود را بصورت یک طراح رابط کاربری حرفه ای آغاز کردم و در شرکت ها و گروه های مختلف طراحی وب سایت تجربه های فراوان را در رابطه با گرافیک وب سایت و تجربه کاربری بدست آوردم. بیشتر بخوانید...

معتقدیم مهمترین عنصری که کاربر را در دید اول جذب وب سایت میکند , گرافیک و نحوه ارتباطی است که رابط کاربری وب سایت با او برقرار کرده است!
گرافیک جذاب و رابط کاربری قوی میتواند یک تجربه کاربری دلنشین و به یاد ماندنی را برای کاربر ایجاد کند
این قاعده یکی از شاخص ها و دلایل اصلی  بازگشت مجدد کاربر به وب سایت است

محسن محمد

اگر تا به امروز محتوا و امکانات وب سایتتان نسبت به رابط کاربیتان اهمیت بیشتری برایتان داشته است! و تا به امروز درصدد بهبود گرافیک و رابط کاربری وب سایتتان نبوده اید! بدانید نیمی از کاربران و مشتریانتان را از دست داده اید! و احتمال از دست دادن ترافیک بیشتری را نیز دارید
گرافیک و رابط کاربری قوی جزء مهمترین عناصر جذب کاربر در طراحی سایت است. این مورد را دست کم نگیرید و برای بهبود رابط کاربری وب سایتتان همین امروز اقدام کنید.

محسن محمد