نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار گرافیک وب سایت

گرافیست وب

طراحی گرافیک شبکه اجتماعی

طراحی گرافیک شبکه اجتماعی پردیس سوشیال

گالری عکس

View the embedded image gallery online at:
http://www.mohssen.ir/portfolios/pardis-social#sigProId0876fd1c45
(1 رای)

اطلاعات تکميلي

  • سفارش دهنده: پروژه شخصی
  • نرم افزار طراحی: فتوشاپ
  • مدت زمان طراحی: 2 روز کاری
  • مدیریت محتوا: ایزی سوشیال جوملا
  • افزونه های استفاده شده: ایزی سوشیال

طراحی گرافیک شبکه های اجتماعی جزء پرکارترین رابط های کاربری است که بایستی به خیلی از جزئیات ارتباطی توجه شود. 

در این طرح که با نام پردیس سوشیال در استودیو طراحی گرافیک سایت محسن , منتشر شده است سعی شده است به این نکات توجه شود . در تصاویر گالری عکس سه تصویر قرار دارد , نخست صفحه ورود , صفحه عضویت و صفحه داشبورد کاربر. که در این سه طرح از المانهای مشابه برای خوانایی بیشتر بصری استفاد شده است. گرافیست این طرح بنده بوده ام و این کار تنها یک طرح گرافیکی شخصی است به عنوان یک نمونه کار . در زیر به جزئیات بیشتری در مورد این طرح خواهم پرداخت.

مشخصات ظاهری

پس از اینک کاربر وارد وب سایت شد با صفحه ورود به حساب کاربری مواجه میشود که با یک المان همانند دکمه میتواند به صفحه عضویت نیز منتقل شود . این امر در اکثر شبکه های اجتماعی یکی است و از آنجاییکه سیستم ایزی سوشیال یک سیستم استاندارد هست 90 درصد بخش های آن همانند شبکه های اجتماعی مطرح است . از اینرو با بررسی این طرح متوجه خواهید شد که گزینه جدیدی در آن نیست و تنها تفاوت ایجاد کننده بین این شبکه اجتماعی با سایر شبکه ها رابط کاربری و گرافیک طراحی شده این طرح ها در طراحی سایت است .

طرح پردیس سوشیال از این قاعده مستثنا نیست و تنها تفاوتش با سایر شبکه های اجتماعی همان رابط کاربری و گرافیکش است . از آنجاییکه در دوره ای از طراحی هایم این رنگ بندی , جزء علایقم بوده است , برای نمونه کار این طرح را طراحی کرده ام تا در این زمینه نیز نمونه کاری داشته باشم . 

بطور کل این طرح بر پایه سیستم جوملا و کامپوننت ایزی سوشیال است و اگر از این طرح خوشتان آمده است برای کد نویسی و طراحی آن با من تماس بگیرید تا یک شبک اجتماعی حرفه ای همانند پردیس سوشیال داشته باشید .

انتقاد شما

همانطور که در نمونه کارهای دیگرم ذکر کرده ام , هیچ طرحی بدون اشکال و ایراد نیست و من خوشحال میشوم که نسبت به نمونه کارهایم انتقاد کنید و آنرا با من از طریق دیدگاه همین صفحه در میان بگذارید . 

منتظر نظر و دیدگاه شما هستم 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

محسن محمد

محسن محمد

از سال 1390 فعالیت خود را بصورت یک طراح رابط کاربری حرفه ای آغاز کردم و در شرکت ها و گروه های مختلف طراحی وب سایت تجربه های فراوان را در رابطه با گرافیک وب سایت و تجربه کاربری بدست آوردم. بیشتر بخوانید...

معتقدیم مهمترین عنصری که کاربر را در دید اول جذب وب سایت میکند , گرافیک و نحوه ارتباطی است که رابط کاربری وب سایت با او برقرار کرده است!
گرافیک جذاب و رابط کاربری قوی میتواند یک تجربه کاربری دلنشین و به یاد ماندنی را برای کاربر ایجاد کند
این قاعده یکی از شاخص ها و دلایل اصلی  بازگشت مجدد کاربر به وب سایت است

محسن محمد

اگر تا به امروز محتوا و امکانات وب سایتتان نسبت به رابط کاربیتان اهمیت بیشتری برایتان داشته است! و تا به امروز درصدد بهبود گرافیک و رابط کاربری وب سایتتان نبوده اید! بدانید نیمی از کاربران و مشتریانتان را از دست داده اید! و احتمال از دست دادن ترافیک بیشتری را نیز دارید
گرافیک و رابط کاربری قوی جزء مهمترین عناصر جذب کاربر در طراحی سایت است. این مورد را دست کم نگیرید و برای بهبود رابط کاربری وب سایتتان همین امروز اقدام کنید.

محسن محمد