نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار گرافیک وب سایت

گرافیست وب

طراحی گرافیک سایت شخصی و شرکتی پردیسان

طراحی گرافیک وب سایت شرکتی و شخصی پردیسان

گالری عکس

View the embedded image gallery online at:
http://www.mohssen.ir/portfolios/pardisan#sigProIdd90bc2d613
(0 رای‌ها)

اطلاعات تکميلي

  • سفارش دهنده: شرکت پردیسان دیزاین
  • نرم افزار طراحی: فتوشاپ
  • مدت زمان طراحی: 2 روز کاری
  • تاریخ تحویل سفارش: 1396
  • مدیریت محتوا: جوملا
  • صفحات طراحی شده: نخست , مجموعه ها , مقالات , درباره ما , تماس با ما , ورود و عضویت
  • هزینه دریافت شده: 600.000 تومان

طرحی بسیار زیبا با رنگ بندی انتخابی سفارش دهنده همراه با طراحی ساده لوگو به عنوان یک هدیه کوچک برای سفارش دهنده .

طرح پردیسان یک نمونه کار طراحی گرافیک سایت شرکتی است که میتوان آنرا شخصی هم در نظر گرفت . این نمونه کار , تنها طراحی رابط کاربری آن با استودیو محسن بوده و کد نویسی این طرح را خود شرکت مذکور انجام داده است . 

از آنیجاییکه استودیو محسن بیشتر با شرکت ها و طراحان وب سایت های مختلفی همکاری دارد , بیشتر نمونه کارها هم فقط طراحی  گرافیک سایت ها با ما است و کد نویس طرح ها شخص و مجموعه دیگری است . 

مشخصات ظاهری 

در این طرح 17 موقعیت مختلف در بخش های مختلف سایت در نظر گرفته شده است که کاربر را با تمام عناصر مد نظر مدیر سایت آشنا میسازد . 

صفحه نخست این طرح شامل تمام بخش های مورد نیاز شرکت است که میتوان حتی جدول قیمت ها و شرح آنها را با یک طراحی ساده اما کاربردی در صفحه نخست مشاهده کرد . 

نمایش لیست نمونه کارها و محصولات در ابتدای سایت باعث جلب توجه کاربران میشود  و کاربران با کلیک کردن بر روی آنها براحتی به صفحه توضیحات هر محصول و نمونه کار منتقل خواهد شد . 

فوتر سایت به گونه ای طراحی شده است که صرفا یک بخش پایانی در سایت نباشد و بتوان عناصر مختلفی را در پایان راه به کاربر نشان دهد .

بخش بسیار متفاوت این طرح صفحه ورود و عضویت آن میباشد که در طراحی سایت به گونه جذاب و خلاقانه طراحی شده است . این طرح دارای صفحه داشبورد نیز میباشد که در گالری عکس فوق قرار ندارد . 

صفحه نمایش مطالب نسبت به سایر وب سایت ها متفاوت تر طراحی شده است به گونه ای که کاربر در زمان مطالعه هر مطلب میتواند دیدگاه خود را در سایدبار مطلب ارسال نماید و توضیحات لازمه را در همان سایدبار دریافت نماید.

انتقاد شما

همانطور که در نمونه کارهای دیگرم ذکر کرده ام , هیچ طرحی بدون اشکال و ایراد نیست و من خوشحال میشوم که نسبت به نمونه کارهایم انتقاد کنید و آنرا با من از طریق همین دیدگاه در میان بگذارید . 

منتظر نظر و دیدگاه شما هستم 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

محسن محمد

محسن محمد

از سال 1390 فعالیت خود را بصورت یک طراح رابط کاربری حرفه ای آغاز کردم و در شرکت ها و گروه های مختلف طراحی وب سایت تجربه های فراوان را در رابطه با گرافیک وب سایت و تجربه کاربری بدست آوردم. بیشتر بخوانید...

معتقدیم مهمترین عنصری که کاربر را در دید اول جذب وب سایت میکند , گرافیک و نحوه ارتباطی است که رابط کاربری وب سایت با او برقرار کرده است!
گرافیک جذاب و رابط کاربری قوی میتواند یک تجربه کاربری دلنشین و به یاد ماندنی را برای کاربر ایجاد کند
این قاعده یکی از شاخص ها و دلایل اصلی  بازگشت مجدد کاربر به وب سایت است

محسن محمد

اگر تا به امروز محتوا و امکانات وب سایتتان نسبت به رابط کاربیتان اهمیت بیشتری برایتان داشته است! و تا به امروز درصدد بهبود گرافیک و رابط کاربری وب سایتتان نبوده اید! بدانید نیمی از کاربران و مشتریانتان را از دست داده اید! و احتمال از دست دادن ترافیک بیشتری را نیز دارید
گرافیک و رابط کاربری قوی جزء مهمترین عناصر جذب کاربر در طراحی سایت است. این مورد را دست کم نگیرید و برای بهبود رابط کاربری وب سایتتان همین امروز اقدام کنید.

محسن محمد