نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار گرافیک وب سایت

گرافیست وب

طراحی سایت مجله اینترنتی

طراحی گرافیک سایت مجله اینترنتی پردیس مگ

گالری عکس

View the embedded image gallery online at:
http://www.mohssen.ir/portfolios/pardismag#sigProId8d8c744f07
(1 رای)

اطلاعات تکميلي

  • سفارش دهنده: سروش اقوامی
  • نرم افزار طراحی: فتوشاپ
  • مدت زمان طراحی: 5 روز کاری
  • تاریخ تحویل سفارش: 1396
  • مدیریت محتوا: جوملا
  • صفحات طراحی شده: تمام صفحات + تمام افزونه ها
  • هزینه دریافت شده: 600.000 تومان

نمونه کاری دیگر با موضوع مجله اینترنتی از استودیو طراحی گرافیک وب سایت محسن ,

طراحی تیره و روشن و انتخاب رنگ بندی این وب سایت برعهده من بوده است و خوشبختانه سفارش دهنده دست ما را در امر طراحی بطور کامل باز کذاشته است . اما سفارش دهنده تذکر های زیادی بر وجود عناصر دلخواهش در صفحات سایت داشته اند که همین امر باعث شلوغ شدن و سنگین شدن صفحات سایت شده است .

پس از ورود به سایت شما هم متوجه همین موضوع خواهید شد . سنگین بودن سایت تنها بر عناصر محتوایی سایت دلالت دارد و گرافیک سایت علاوه بر سبک بودن , ساده نیز هست . سبک طراحی از سبک های مورد علاقه من است و در خیلی از طراحی هایم از این سبک استفاده کرده ام . در زیر به موارد بیشتری دراین باره میپردازم .

مشخصات ظاهری

در این طرح بیش از 24 موقعیت ماژول و افزونه مختلف در نظر گرفته شده است که در 3 بخش اصلی تفکیک شده اند , اصلیترین بخش صفحه اصلی است که نمایی از تمام افزونه های استفاده شده در سایت را دارا میباشد. دومین بخش , نمایش و پخش فیلم است که در این بخش 8 موقعیت مختلف قرار دارد. سومین بخش مجله اینترنتی است که دارای 8 موقعیت مختلف است. و در نهایت 8 موقعیت هم در صفحه نخست قرار دارد .

این طرح یکی از نمونه کارهای طراحی سایت استودیو محسن است که میتوانید تصاویر آنرا در گالری عکس فوق مشاهده کنید

انتقاد شما

همانطور که در نمونه کارهای دیگرم ذکر کرده ام , هیچ طرحی بدون اشکال و ایراد نیست و من خوشحال میشوم که نسبت به نمونه کارهایم انتقاد کنید و آنرا با من از طریق دیدگاه همین صفحه در میان بگذارید . 

منتظر نظر و دیدگاه شما هستم 

 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

محسن محمد

محسن محمد

از سال 1390 فعالیت خود را بصورت یک طراح رابط کاربری حرفه ای آغاز کردم و در شرکت ها و گروه های مختلف طراحی وب سایت تجربه های فراوان را در رابطه با گرافیک وب سایت و تجربه کاربری بدست آوردم. بیشتر بخوانید...

معتقدیم مهمترین عنصری که کاربر را در دید اول جذب وب سایت میکند , گرافیک و نحوه ارتباطی است که رابط کاربری وب سایت با او برقرار کرده است!
گرافیک جذاب و رابط کاربری قوی میتواند یک تجربه کاربری دلنشین و به یاد ماندنی را برای کاربر ایجاد کند
این قاعده یکی از شاخص ها و دلایل اصلی  بازگشت مجدد کاربر به وب سایت است

محسن محمد

اگر تا به امروز محتوا و امکانات وب سایتتان نسبت به رابط کاربیتان اهمیت بیشتری برایتان داشته است! و تا به امروز درصدد بهبود گرافیک و رابط کاربری وب سایتتان نبوده اید! بدانید نیمی از کاربران و مشتریانتان را از دست داده اید! و احتمال از دست دادن ترافیک بیشتری را نیز دارید
گرافیک و رابط کاربری قوی جزء مهمترین عناصر جذب کاربر در طراحی سایت است. این مورد را دست کم نگیرید و برای بهبود رابط کاربری وب سایتتان همین امروز اقدام کنید.

محسن محمد