نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار گرافیک وب سایت

گرافیست وب

طراحی گرافیک وب سایت پارس یو آی

طراحی گرافیک وب سایت پارس یو آی

گالری عکس

View the embedded image gallery online at:
http://www.mohssen.ir/portfolios/parsui#sigProIddf8c0b0ff7
(0 رای‌ها)

اطلاعات تکميلي

  • سفارش دهنده: پارس یو آی
  • نرم افزار طراحی: فتوشاپ
  • مدت زمان طراحی: 20 روز کاری
  • تاریخ تحویل سفارش: 1396
  • مدیریت محتوا: فریم وورک جوملا
  • صفحات طراحی شده: نخست, پرسش و پاسخ , مدیریت فایل ها, مجموعه ها , مطالب , پشتیبانی
  • افزونه های استفاده شده: کامپوننت K2 , کامپوننت پرسش و پاسخ Easy Disc , کامپوننت نمونه کار , کاموننت مدیریت دانلود docman
  • هزینه دریافت شده: 2.500.000 تومان
  • کد نویس این طرح: استودیو محسن
  • آدرس وب سایت: آفلاین

طرحی که به عنوان نمونه کار استودیو طراحی گرافیک سایت محسن مشاهده میکنید , یک طرح کامل با کد نویسی بر پایه فریم وورک جوملا میباشد که در سال 96 طراحی و پیاده سازی شده است .

این طرح پس از مدتی که بر سطح اینترنتی آنلاین بود و فعالیت میکرد متاسفانه به دلایلی! دیگر قادر به ادامه فعالیت نبود و نتوانست به روند طبیعی خود ادامه دهد . نام طرح پارس یو آی میباشد که از نام سایت و دامنه آن گرفته شده است . طراحی سایت این محصول و کد نویسی کامل آن بر عهده خود بنده بوده اما مدیریت آنرا شخص دیگری انجام داده است که متسفانه نتوانستند به کار خود ادامه دهند . 

در این طرح بیش از 12 موقعیت مختلف برای ماژول ها و کامپوننت ها در نظر گرفته شده است که هر کدام دارای استایل و قالب بندی خاص میباشند  . ابن طرح قالب بندی بسیار سنگین هم از نظر کد نویسی و هم از لحاظ گرافیکی دارد.

رنگ بندی تیره و روشن این طرح جذابیت خاصی را به آن داده بود به گونه ای که کاربر در دید نخست پی به اعتبار آن مجموعه میبرد . 

در تصاویر درج شده در بخش گالری عکس میتوانید سایر بخش ها و صفحات این طرح را مشاهده کنید . 

همانطور که در نمونه کارهای دیگرم ذکر کرده ام , هیچ طرحی بدون اشکال و ایراد نیست و من خوشحال میشوم که نسبت به نمونه کارهایم انتقاد کنید و آنرا با من از طریق همین دیدگاه در میان بگذارید . 

منتظر نظر و دیدگاه شما هستم .

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

محسن محمد

محسن محمد

از سال 1390 فعالیت خود را بصورت یک طراح رابط کاربری حرفه ای آغاز کردم و در شرکت ها و گروه های مختلف طراحی وب سایت تجربه های فراوان را در رابطه با گرافیک وب سایت و تجربه کاربری بدست آوردم. بیشتر بخوانید...

معتقدیم مهمترین عنصری که کاربر را در دید اول جذب وب سایت میکند , گرافیک و نحوه ارتباطی است که رابط کاربری وب سایت با او برقرار کرده است!
گرافیک جذاب و رابط کاربری قوی میتواند یک تجربه کاربری دلنشین و به یاد ماندنی را برای کاربر ایجاد کند
این قاعده یکی از شاخص ها و دلایل اصلی  بازگشت مجدد کاربر به وب سایت است

محسن محمد

اگر تا به امروز محتوا و امکانات وب سایتتان نسبت به رابط کاربیتان اهمیت بیشتری برایتان داشته است! و تا به امروز درصدد بهبود گرافیک و رابط کاربری وب سایتتان نبوده اید! بدانید نیمی از کاربران و مشتریانتان را از دست داده اید! و احتمال از دست دادن ترافیک بیشتری را نیز دارید
گرافیک و رابط کاربری قوی جزء مهمترین عناصر جذب کاربر در طراحی سایت است. این مورد را دست کم نگیرید و برای بهبود رابط کاربری وب سایتتان همین امروز اقدام کنید.

محسن محمد