نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار گرافیک وب سایت

گرافیست وب

شروع فعالیت رسمی استودیو طراحی گرافیک وب سایت محسن

شروع فعالیت رسمی استودیو طراحی گرافیک وب سایت محسن مطلب ویژه

(2 رای‌ها)

به نام خداوند جان و خرد,

محسن محمد هستم طراح و گرافیست وب سایت.

در دوران دانشجویی به فعالیت در زمینه وبلاگ نویسی و راه اندازی وب سایت های اینترنتی علاقه مند شدم و از همان زمان فعالیت خود را برای بهبود علایق و فراگیری تخصص های لازم برای این کار شروع کردم. در ابتدا با زبان های HTML و css کار خود را شروع کردم و وب سایت های استاتیک نسبتا استانداری هم طراحی کردم .

با گذر زمام و فعالیت های بیشتر به این نتیجه رسیدم که بهتر است تواناییم را در طراحی گرافیک و بهبود رابط کاربری وب سایت ها افزایش دهم .از همین رو مطالعات و فعالیت های طراحیم را زمینه رابط کاربری و گرافیک وب سایت بیشتر کردم و هر روز طرح هایم بهتر از قبل طراحی میکردم . در حال حاضر با یک سبک خاص کارهایم را طراحی و کد نویسی میکنم که میتوانید آنها را در صفحه نمونه کارهای من  ببینید.

معتقدم , بهبود رابط کاربری یک وب سایت برای بدست آوردن یک تجربه کاربری مناسب و هدفمند یکی از مهمترین عناصر جذب کاربر و فروش بیشتر است .

از سال 1390 بطور تخصصی مطالعاتم را در زمینه نرم افزار های طراحی و تکنیک های گرافیکی شروع کردم و در گروه های مختلف و شرکت های طراحی در این زمینه مشغول به کار بوده ام . 

حال به این نتیجه رسیده ام که میتوانم استارتاپی با عنوان استودیو محسن راه اندازی کنم که بطور تخصصی در زمینه رابط کاربری و گرافیک وب سایت فعالیت داشته باشد . و در این زمینه مقالات آموزشی مختلفی ارائه دهد تا علاقه مندان به این زمینه همانند خودم نیز بیشتر با این مبحث بسیار مهم آشنا شوند . 

تمام ماهیت یک وب سایت اطلاعات و کد های برنامه نویسی آن نیست! ظاهر وب سایت جزء مهمترین عناصر است که در ایران به آن توجه بسیار کمی شده است و طراحان وب سایت به این امر بسیار بی توجهی کرده اند (هر چند نمیتوان این موضوع را به تمام طراحان نسبت داد). اگر گرافیک وب سایت زیبا و کاربر پسند نباشد بدون شک در روند پیشرفت آن وب سایت اختلالات زیادی پیش خواهد آمد و مهمترین آن جذب نکردن کاربر است که میتواند ضررهای جبران ناپذیری را در این زمینه به بار آورد . منجمله از دست دادن هزینه تبلیغات.

قصد دارم در استودیو محسن , بطور تخصصی به مبحث گرافیک سایت , رابط کاربری و تجربه کاربری بپردازم و در این زمینه خدمات تخصصی خود را به طراحان سایت , شرکت های طراحی سایت و وبمتسران ارائه دهم .

فعالیت بیشتر من با همکارانی است که در زمینه طراحی سایت فعالیت میکنند اما طراحی گرافیک سایت برایشان از کد نویسی آن سخت تر است! از اینرو طراحی گرافیک پروژه های این دوستان را بنده بر عهده خواهم داشت و تمام سعی خود را برای بهترین شدن در این راه خواهم کرد . در ایران گرافیست های وب بسیار خوبی وجود دارند که تمایل دارم گوی سبقت را از آنها بگیریم .

اگر شما هم جزئ طراحان وب سایت و یا مدیران شرکت ها هستید و تمایل دارید یک گرافیست حرفه ای پروژه هایتان را طراحی کند , با من تماس بگیرید .

 

امروز 20 مهر ماه 1398 

ارادتمند , محسن محمد

 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

محسن محمد

محسن محمد

از سال 1390 فعالیت خود را بصورت یک طراح رابط کاربری حرفه ای آغاز کردم و در شرکت ها و گروه های مختلف طراحی وب سایت تجربه های فراوان را در رابطه با گرافیک وب سایت و تجربه کاربری بدست آوردم. بیشتر بخوانید...

معتقدیم مهمترین عنصری که کاربر را در دید اول جذب وب سایت میکند , گرافیک و نحوه ارتباطی است که رابط کاربری وب سایت با او برقرار کرده است!
گرافیک جذاب و رابط کاربری قوی میتواند یک تجربه کاربری دلنشین و به یاد ماندنی را برای کاربر ایجاد کند
این قاعده یکی از شاخص ها و دلایل اصلی  بازگشت مجدد کاربر به وب سایت است

محسن محمد

اگر تا به امروز محتوا و امکانات وب سایتتان نسبت به رابط کاربیتان اهمیت بیشتری برایتان داشته است! و تا به امروز درصدد بهبود گرافیک و رابط کاربری وب سایتتان نبوده اید! بدانید نیمی از کاربران و مشتریانتان را از دست داده اید! و احتمال از دست دادن ترافیک بیشتری را نیز دارید
گرافیک و رابط کاربری قوی جزء مهمترین عناصر جذب کاربر در طراحی سایت است. این مورد را دست کم نگیرید و برای بهبود رابط کاربری وب سایتتان همین امروز اقدام کنید.

محسن محمد