بازخورد
  • Mohssen
  • Mohammad
  • Developer
  • Programmer
  • WebDesign
  • MSN
  • MHD
  • < code > < /code >
  • Script
  • Platform

محسن محمّد

MSN MHD

برنامه نویس و طراح پروژه های تحت وب

تهران 
+98 910 680 4761
msnmhd@hotmail.com
شروع همکاری با من قرار دوستانه با من

برنامه نویسی اختصاصی وب سایت
اگر ایده استارتاپی دارید و یا در کسب و کارتان به یک پلتفرم آنلاین برای مدیریت و افزایش بهره وری نیروی کارتان فکر میکنید، من میتوانم در این زمینه به شما کمک کنم تا به بهترین شکل ممکن آنچه در ذهن دارید را پیاده سازی کنیم . برنامه نویسی اختصاصی وب سایت و پلتفرم و ها اسکریپت های آنلاین با توجه به ایده اولیه و موضوع کسب و کار شما انجام خواهد شد که میتوان با بررسی بیشتر این ایده، چهارچوب مناسبتری را از لحاظ ساختار نهایی پروژه طراحی کرد.

روند پیاده سازی پروژه ؟

بطور معمول روند پیاده سازی و برنامه نویسی یک پروژه اختصاصی به این صورت است که ابتدا طرح اولیه شما در رابطه با خدماتی که میخواهید ارائه دهید و یا نیازهایی که از سیستم دارید بررسی میشود و تعیین میگردد که دقیقا اصل پروژه به چه چیزی اشاره خواهد کرد و چه نیازی را برآورده می سازد. سپس ساختار و الگوریتم لازم برای رسیدن به نقطه طلائی پروژه بصورت یک فایل متنی که شامل تکنولوژی های مورد نیاز راه اندازی است اشاره خواهد داشت . سپس یک رابط کاربری شماتیک برای پروژه طراحی خواهد شد که بصورت تصویری خدمتتان ارائه میگردد و مدت زمان و هزینه نهایی پیاده سازی 0 تا 100 پروژه خدمتتان اعلام میشود و در نهایت بعد از توافق دوطرفه پروژه استارت خواهد خورد . 
روند اعلام شده یک روند کلی است که برای پروژه های مختلف، متفاوت است و بی شک دارای جزئیات بسیار بیشتری نسبت به موارد کلی گفته شده خواهد بود . موارد اعلام شده صرفا برای این منظور گفته شده اند که شما یک دید کلی از روند طراحی ، ساخت و پیاده سازی پروژه های برنامه نویسی وب داشته باشید . 

پروژه های انجام شده من :

در این چند ساله پروژه های تحت وب متعددی را بصورت اسکریپت، پلتفرم و وب سایت اختصاصی برنامه نویسی و طراحی کرده ام که نمونه های آنرا میتوانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید . 
با بررسی امکانات مختلف هر پروژه میتوانید به تسلط من بر محیط وب پی بررید تا بهتر بتوانید نسبت به انتخاب برنامه نویس و طراح پروژه تان تصمیم بگیرید . لازم به ذکر است که 0 تا 100 تمام پروژه های موجود در لینک زیر، از طراحی رابط کاربری گرفته تا مدیریت سرور و برنامه نویسی کامل پروژه ، تماما توسط خود بنده انجام شده است .
پروژه های انجام شده

چه زمانی یک پروژه نیاز به برنامه نویسی اختصاصی دارید ؟

اشخاص مختلفی برای اجرایی کردن ایده شان با من تماس میگیرند، مشکل برخی از آنها این است که فکر میکنند ایده شان تنها با برنامه نویسی اختصاصی پروژه شان قابل پیاده سازی است! این درصورتی که برخی ازآنها میتوانند با افزونه و کامپوننت های آماده، ایده شان را در بستر اینترنت پیاده سازی کنند . 
حال پاسخ سوال مطرح شده این خواهد بود، هر زمان که ایده شما را نتوان با افزونه ها و کامپوننت های موجود پیاده سازی کرد! بطوریکه دقیقا همان خدماتی باشد که شما میخواهید در بستر اینترنت ارائه دهید، نیاز به برنامه نویسی اختصاصی وب سایت خواهید داشت . در این مورد میتوانید با من تماس بگیرید تا در مورد آن صحبت کنیم . 
تماس با من

مدت زمان انجام پروژه ؟

مدت زمان پیاده سازی 0 تا 100 هر پروژه تحت وب با توجه به امکانات و خدماتی که قصد ارائه آنرا دارید، متفاوت است . بنابراین دقیق نمیتوان گفت که یک پروژه برنامه نویسی وب چه مدت زمان طول میکشد تا بطور کامل تحلیل، بررسی، طراحی و پیاده سازی شود . اما شما بایستی برای زمان بندی خود زمانی بین 2 تا 6 ماه را در نظر بگیرید. برای بررسی این مورد میتوانید با من تماس بگیرید.

نحوه قیت گذاری پروژه ؟

مهمترین بخش هر پروژه برای کارفرما میزان هزینه تمام شده پیاده سازی ایده یا پروژه مد نظرش است. من همیشه سعی کرده ام که قیمتی منصفانه و توافقی برای کارفرمایانم در نظر بگیریم به گونه ای که کار را به بهترین شکل ممکنم انجام دهم و بعد از آن هم پشتیبانی دائم آنرا بر عهده بگیریم . از نظر هزینه برنامه نویسی پروژه تان ، نگران نباشید:) در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

پشتیبانی و افزودن امکان جدید به پروژه چگونه خواهد بود ؟

بی شک هر طرحی که میزنم و هر کدی که مینویسیم را پشتیبانی خواهم کرد به گونه ای که اگر در روند مدیریتی خود با مشکلی از جانب سیستم پیاده شده مواجه شدید، سریعا آنرا برطرف کنم تا کمترین خلل در روند کار شما پیش آید. 
پشتیبانی پروژه های کد زده شده صرفا مربوط به برطرف کردن مشکلات احتمالی آن نیست! هر زمان که نیاز به راهنمایی و یا افزودن امکانات جدید به سیستمتان را داشته باشید ، با برآورد زمان و هزینه آن ، برایتان انجام خواهم داد تا بتوانید هر سال با نسخه ها و امکانات جدیدتر پلتفرم و یا اسکریپتتان را بروز نگهدارید و خدمات متنوع تری را به پروژه تان بدهید . 

پروژه ها با چه زبانی نوشته خواهند شد؟

تمام پروژه های انجام شده من در بستر اینترنت بر پایه زبان برنامه نویسی PHP و فریموورک Laravel هستند که با تکنولوژی های بروز و آخرین نسخه فریوورک و زبان برنامه نویسی ، پیاده سازی شده اند . 
پروژه شما هم از همین قانون پیروی خواهد کرد. برای آشنایی بیشتر با مهارت های من میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید.

درباره من / مهارت ها و تخصص

طراحی سایت اختصاصی